a

اینستاگرام

کپی رایت 2018 حصا.
تمامی حقوق محفوظ است.

مرکز حقوقی حصا

8:00 - 13:00 و 17:15 - 21:15

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه(پنج شنبه ها شیفت عصر مرکز تعطیل می باشد.)

3124 025

تلفن مشاوره

اینستاگرام

جستجو
فهرست
 

درباره ما

خانه > درباره ما

حصا را بهتر بشناسیم

 

نوآوری های حصا در عرصه وکالت:

  • تشکیل شورای مشورتی با حضور حداقل 20 عضو متخصص شامل قضات بازنشسته ، اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه ، وکلای پایه یک  و حقوقدانان  ارشد   قبل از قبول پرونده

  • گارانتی استرداد حق الوکاله + هزینه دادرسی + 10 درصد خسارت در صورت عدم کسب نتیجه

  • بهره گیری از نظرات مشورتی شورای تخصصی در تمام مراحل پرونده

  • حضور قطعی 2 وکیل در هر پرونده ( با پرداخت حق الوکاله یک وکیل )

  • موفقیت در کسب گواهی ایزو 9001 و 10002

مقدمه

مرکز حقوقی حصا درهفتم  شهریور 1392 با شماره ثبت 12402 و شناسه ملی 10590045595  ثبت  و فعالیت خود را آغاز نموده است.

مرکز حقوقی حصا  حصا در حال حاضر با  قبول وکالت در سراسر کشور ، مشاوره  تخصصی و داوری ، در تمام زمینه های حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبت ، تجارت و بازرگانی ، بین الملل ،  ادارات از جمله شهرداری ها و کمیسیونهای مربوطه ، بانکها  و بسیاری موارد دیگر   توانسته  حقوق بسیاری از موکلین خویش را استیفاء نماید .

 

دلائل متمایز بودن  مرکز حقوقی حصا:

برخی از مجموعه های حقوقی حصا را به عنوان الگوی خویش قرار داده اند

اصولاً افرادی  که دارای افکار ، روش  و اقدامات  مناسب و   مثبتی  نسبت  به سایرین می باشند   به عنوان الگو قرار میگیرند .  با کوچکترین دقتی در سطح  شهر  ،  الگو قرار گرفتن حصا  توسط برخی مجموعه های حقوقی  کاملاً مشهود است .مرکز حقوقی حصا با برنامه ریزی دقیق و ارائه نوآوری های جدید کماکان فاصله طولانی خود را باسایرین حفظ نموده است .

تشکیل شورای تخصصی مرکز حصا جهت بررسی  مدارک  مراجعه کننده در راستای  امکان استیفای حق و تعیین بهترین شیوه پیگیری

مرکز حصا با بهره گیری از توانایی علمی و عملی  تیم متخصص خود   که شامل دارندگان سوابق قضایی ، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه ، وکلای پایه یک با بیش از 7 سال سابقه  و حقوقدانان  نخبه  می باشد  ،قبل از قبول وکالت  ، اقدام به تشکیل شورای مشورتی نموده و مدارک مراجعه کننده با حضور ایشان  بررسی و مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد .  در صورتی که  اکثریت   اعضاء شورا   نسبت به  امکان پیگیری  قانونی احقاق حق مراجعه کننده محترم   نظر مثبت داشته باشند  ، مراتب  به ایشان اعلام   و قرارداد منعقد  می گردد .

 

 

گارانتی نمودن مبلغ پرداختی موکل با استرداد مبلغ قرارداد + 10 درصد  خسارت  در صورت عدم کسب نتیجه احتمالی

کاملاً مشخص است با توجه به شیوه  قبول پرونده توسط مرکز حقوقی حصا ، امکان موفقیت   و دستیابی به  هدف   موکل  بسیار بیشتر از قبول پرونده به شیوه  رایج  می باشد ، زیرا در مرکز  حقوقی حصا  به جای اظهار نظر توسط یک  فرد  ، در مورد هر پرونده   شورای تخصصی شامل  20 عضو متخصص  اظهار نظر می کنند . لذا  مرکز حقوقی حصا  بعد از قبول پرونده ، تمام مسئولیت آن را پذیرفته و در صورتی که بعد از طی مراحل قانونی  ، موکل به هدف مورد نظر تصریحی در قرارداد  دست نیابد  ، مبلغ پرداختی موکل  بدون کسر حتی یک ریال + 10 درصد خسارت  به موکل مسترد می گردد .

پرداخت حق الوکاله طبق تعرفه یک وکیل  = استفاده از تخصص و توانائی شورای تخصصی دارای حداقل 20 عضو متخصص

مرکز حصا بابت استفاده از  نظر و تخصص شورای مشورتی  خویش هیچگونه هزینه  اضافی را از موکل محترم دریافت نمی نماید و موکل با پرداخت  فقط  مبلغ  حق الوکاله  یک وکیل  از حضور 2 وکیل در پرونده و نظر و مشورت حداقل 20 عضو متخصص بهره میگیرد  .

تنها دارنده نشان ایزو در ارتباط با موضوع وکالت و مشاوره

مرکز حقوقی حصا جهت  انطباق  خود با   استانداردهای بین المللی  ، مراحل  ممیزی و بررسی لازم توسط کارشناسان  مربوطه را طی نمود و در نهایت  موفق به اخذ گواهی ایزو 9001  و 10002  از آکسفورد گردید .

 

 

 

اهداف  مورد نظر حصا در جهت دستیابی در آینده :

  • طی مراحل نهایی ایجاد  جامعه حقوقدانان حامی صلح و آرامش سراسر کشور و جذب  فارغ التحصیلان حقوق در سراسر کشور
  • طی مراحل نهایی اخذ مجوز تاسیس  دانشگاه  تخصصی در ارتباط با گرایشهای حقوق مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
  • گسترش دفاتر نمایندگی و شعب در سراسر کشور

 

 

سخنی با عزیزان

هم میهنان عزیز : حصا همواره سعی در  پیشرفت و حرکت سریع به سمت اهداف عالی   مورد نیاز شما  عزیز ان  در سطح کشور داشته  و قطعاً  در این مسیر  با فراز و نشیبها  ، رقابتهای ناسالم  ، تخریب توسط   افرادی که منافع  خود را  با  اهداف و اقدامات  حصا در خطر  میبینند رو برو خواهد بود . اما مدیران حصا  با توکل به خداوند متعال و با هدف فرهنگسازی   جدید  در عرصه وکالت و مشاوره با تمام این ناملایمات مبارزه خواهد کرد و آنها را مغلوب  توانایی خویش خواهد ساخت  و  در این مسیر  دست دوستی و همکاری   همه اشخاص   اعم از حقیقی و حقوقی  را صمیمانه می فشارد . ما را از راهنمایی ها  و پیشنهادات  خود بهره مند فرمایید .